Kolej Rüyası Dizisinden Absürt Mizahlı +18 Sahne – Selma Öğretmen Özel Ders Veriyor!

Önümüzdeki günlerde Netflix‘te yayınlanacak olan dizi, daha yayınlanmadan epey konuşulmaya başladı desek hiçte yanlış olmaz. Gerek senaryosuyla gerek oyuncu kadrosuyla oldukça ilgi odağı haline gelen, Kolej Rüyası’ndan bir çarpıcı sahne daha geçtiğimiz günlerde dizinin oyuncularından Onur Sermik tarafından izleyici ile paylaşıldı. Yakışıklı oyuncuya bu sahnede partneri Selma öğretmen özel ders amacıyla evini açmıştır. Sonrasında tabi evin ortamından dolayı olanlar olur…

Kolej Rüyası Dizisi Ceylan Yalın Kimdir?

selma öğretmen özel ders

Belki bazılarınız biliyordur ama bilmeyenleriniz için birazcık Selma öğretmen’den bahsedelim.

Selma öğretmen rolüyle dizideki yerini alan güzel oyuncumuzun asıl adı Ceylan Yalın’dır. 1994 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu aslen Ordu’ludur. Aslan burcu olup, boyu 1.67 cm, kilosu 53, ten rengi buğday, göz rengi ise yeşil’dir.

2012’de Duru Tiyatro, 2017 yılında ise Academy 35 Buçuk bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmüş ve halende oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Selma öğretmen hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenleriniz varsa daha önce paylaşmış olduğumuz “Kolej Rüyası Selma Öğretmen Kimdir?” adlı yazımızı da inceleyebilirler.

Kolej Rüyası Dizisi Onur Sermik Kimdir?

kolej rüyası onur sermik

Hem oyuncu hem oyun yazarı olan Sermik, tiyatro, sinema ve dizi film sektörlerinin hepsinde baş gösterip oyunculuğunu sergilemiştir. 1991’de İstanbul’da doğmuştur. Komedyen yönü ile tanınan Onur Sermik, skeçleriyle sosyal medyada akıllarımıza kazınsa da Hangimiz Sevmedik, Doksanlar tarzı yapımlarla da hatırı sayılır bir kitleye ulaşmıştır. 

2013 yılından beri sahnelerde ve ekranlarda boy gösteren yakışıklı oyuncunun boyu 1.86 cm, kilosu 80 kg, ten rengi esmer, gözleri ise kahverengidir.

Ve İşte O Eğlence Dolu Sahne…

Türk dizilerine yeni bir soluk getiren Kolej Rüyası dizisi oyuncuları ve skandal sahneleriyle sosyal medya ve magazin haberlerinde uzun süre gündemde kalmaya devam edeceğe benziyor. Eğlenceli sahneleriyle seyircisini kahkahaya boğan dizi bu seferde karşımıza bu absürt ve heyecanlı sahneyle çıkıyor. Bu sahnede de yukarıda bahsettiğimiz güzel oyuncu Ceylan Yalın ve yakışıklı oyuncu Onur Sermik oynuyor.

İşte videomuz… Eminim izlerken sizde eğlenmişsinizdir; çünkü bu ikili oldukça komik.

Bu yazımızda da sizlere sosyal medya üzerinde oldukça ilgi gören Selma Öğretmen Özel Ders Veriyor konulu video hakkında ayrıntıları paylaştık Kolej Rüyası hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz Kolej Rüyası Dizisini incelediğimiz yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir