Kolej Rüyası Selma Öğretmen Kimdir? Ceylan Yalın Kimdir?

Kolej Rüyası Dizisiyle adından sıkça söz ettiren Selma Öğretmen’e eminim ki güzelliğiyle, cazibesiyle ve oyunculuğuyla sizde hayran kaldınız. Daha fragman yayınlanmaya başlandığı ilk günden itibaren sosyal medyada tüm dikkatleri üzerine toplayan bu genç ve güzel oyuncuyu bundan sonrada daha çok ekranlarda ve beyaz perdede görecek gibiyiz. Peki herkesin hayranlıkla izlediği bu güzel hanımefendi kimdir? Hazırsanız biraz Selma Öğretmen’den bahsedelim…

Selma Öğretmen Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Selma öğretmen karakteriyle karşımıza çıkan güzel oyuncumuzun asıl adı Ceylan Yalın’dır. 1994 yılının Ağustos ayında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu aslen Ordu’ludur. Aslan burcu olup, boyu 1.67 cm, kilosu 53, ten rengi buğday, göz rengi ise yeşil’dir.

2012 Duru Tiyatro, 2017 yılında ise Academy 35 Buçuk bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmüş ve halen oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Oynadığı Diziler ve Filmler;

  • Mafya
  • Medcezir
  • Beş Kardeşler
  • O Hayat Benim
  • Kalp Atışı
  • Aşk ve Mavi
  • İki Yalancı
  • Korkacak Bi’şey Yok (Sinema Filmi)
  • Aslan Parçam (Sinema Filmi)

Ceylan Yalın’ın Hobileri Nelerdir?

Güzelliğinin ve çekiciliğinin yanı sıra oldukça sporcu bir kişiliğe sahip olan Ceylan Yalın boks sporu, dövüş teknikleri, fitness, gitar çalma ve şarkı söyleme gibi yeteneklere de sahiptir.

Ceylan Yalın Nerede Yaşamaktadır?

İstanbul’da dünyaya gelen Ordu’lu güzel oyuncu Ceylan Yalın günümüzde yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

Ceylan Yalın Kaç Yaşındadır?

1994 ayının Ağustos ayında dünyaya gelen genç oyuncu Yalın 26 yaşındadır. Her ne kadar oynadığı Selma Öğretmen rolüyle 30’lu yaşlarda bir karakteri canlandırıyor gibi görünse de hepimizin sevdiği Selma Öğretmen sadece 26 yaşındadır.

Selma Öğretmen Karakteri Nasıl Bir Karakter?

Kolej Rüyası kameralarına verdiği röportajda Selma karakterini büyük bir hayranlıkla anlatan güzel oyuncu, karakterde bir bakıma kendini bulmuşa benziyor. Selma karakteri hakkında bizlere ipuçları veren Yalın, çok naif ve şapşal bir karakteri oynadığını ama buna rağmen Selma’nın çok enerjik, deli dolu ve biraz da cazibeli olduğunu söyledi ve konuşmasını “Ama saftır kalbim, sevgiyle beslenirim…” cümlesiyle bitirdi.

Beni ilerisi için çok heyecanlandıran Yalın, daha çok güzel işler yapacağa benziyor. Sevgili Ceylan’ı Instagram ve Twitter hesaplarından da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir