İlginizi Çekebilecek 10 Subreddit Önerisi

“Yeni Başlayanlar İçin Reddit” yazımızda bahsettiğimiz gibi Reddit’te herkesin kendisine göre ilgi çekici bir Subreddit bulması mümkün. Sadece aramak ve biraz zaman geçirmek gerekiyor. Bu yazıda ise Reddit ile yeni tanışanlar için, Reddit kullanıcısı olup da halen kendine uygun Subreddit’i bulamayanlar için ilgi çekici olabilecek 10 Subreddit önerisinde bulunacağız. O zaman hazırsanız hadi başlayalım!

İlgi Çekici 10 Subreddit Önerisi

subreddit önerisi

1- r/funny

Adından da anlaşılacağı üzere eğlenceli bir şeyler arıyorsanız doğru adres burası. Zaten Reddit kullanıcısı olup da adınız duymamanız pekte mümkün değil. 30 milyondan fazla üyesiyle Reddit’in en popüler Subreddit’lerinden biri.

https://www.reddit.com/r/funny/

2- r/animalsbeingjerks

Bu Subreddit evcil hayvanlarının yaptığı yaramazlıkları paylaşan insanların buluşma noktası. Kedi, köpek ve diğer hayvan videolarını izlemeyi seviyorsanız burayı da seveceksiniz. Açıkça söyleyebilirim ki girdiğinizde zamanının nasıl geçtiğini hiç anlamayacaksınız..

https://www.reddit.com/r/AnimalsBeingJerks/

3- r/earthporn

Çoğumuz manzara fotoğrafları çekmeyi çoğumuz da çekilen fotoğraflara bakıp bir iç çekmeyi seçeriz. Fakat burası her iki tür içinde en uygun yer. Emin olabilirsin bu fotoğraflara baktığınızda uzaklara bir yolculuk yapmak pek ala mümkün. İşte en iyileri dediğimiz şeyler tam olarak burada.

https://www.reddit.com/r/EarthPorn/

4- r/explainlikeimfive

Merak edilen konu ne olursa olsun, beş yaşında bir çocuğa anlatır gibi açıklanarak anlatıldığı, hoşgörünün zirvesini yaşatan bir Subreddit. Ufkunuzu açabilecek onlarca şeyi öğrenebilirsiniz. Bana kalırsa dünya buradaki güzel hoşgörülü insanların hatırına dönüyor olabilir.

https://www.reddit.com/r/explainlikeimfive/

5- r/howto

“Nasıl Yapılır” sorusunun internetteki karşılığı. Aklınıza gelebilecek çoğu şeyin açıklamalı olarak nasıl yapılabileceğini bulabilirsiniz. Buda olur mu demeyin; eminim ki ne ararsanız bulacaksınız.

https://www.reddit.com/r/howto/

6- r/soccer

Futbolla ilgileniyorsanız dünyanın her yerinden futbol muhabbetlerinin döndüğü bu Subreddit’i de seveceksiniz.

https://www.reddit.com/r/soccer/

7- r/spaceporn

Uzaya çıkamasak da uzayın fotoğraflarına bakmak gayet ilgi çekici olabiliyor. İşte burası ise tam uzay meraklılarına göre.

https://www.reddit.com/r/spaceporn/

8- r/travel

Seyahat hakkında her şey. Dünya’nın dört bir yanından fotoğraflar ve seyahat bilgilerine bu Subreddit’ten ulaşabilirsiniz. Benimde keyifle takip ettiğim bir Subreddit olduğunu söyleyebilirim…

https://www.reddit.com/r/travel/

9- r/todayilearned

Size garip gelebilir fakat burası insanların gün içinde öğrendikleri ilgi çekici bilgileri paylaştıkları bilgi dolu bir Subreddit. Ama şaşırmayın; sonuçta bilgi paylaştıkça çoğalır.

https://www.reddit.com/r/todayilearned/

10- r/wtf

Anlam veremeyeceğiniz şeyler mi izlemek istiyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. “Bu neydi şimdi” dedirtecek içerikler sizi bekliyor.

https://www.reddit.com/r/WTF/

Bu listemizde de sizlere birbirinden güzel 10 Subreddit Önerisi ‘nde bulunduk. Subredditler hakkında daha çok bilgi almak istiyorsanız “Subreddit Nedir?” adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir