Valorant Ücretsiz Skin Açma – Valorant Ücretsiz Silah Kostümü Nasıl Açılır?

Valorant, RİOT GAMES tarafından 2020’nin Haziran ayında piyasaya sürüldü ve büyük ilgi topladı. Oyunda yıllardan beri alıştığımız silah/strateji oyun tarzının yanı sıra League of Legends’ten alışık olduğumuz her karakterin kendi özel gücü olması özelliğine de sahip. Bu da onu diğer oyunlardan ayırıyor. League of Legends bünyesinden almış olduğu her karakterin kendine özgü yeteneği olması özelliği sayesinde mevcut League of Legends kitlesini de etkilemeyi başaran Valorant, oyun dünyasının gözdelerinden biri haline geldi.

Valorant’ta CS:GO’dan alıştığımız silah kostümleri de mevcut. Oyunun akışına bir etkisi olmasa da bu kostümler, kullanıldığında oyuncu motive olabiliyor. Ancak yüksek ücreti her oyuncunun sahip olmasını zorlaştırıyor.

Valorant’ta para vermeden de silah kostümüne sahip olabilirsiniz.

Valorant Ücretsiz Skin Açma

Valorant Ücretsiz Skin Açma

Oyunun üst kısmında ”AJANLAR” bölümüne tıklayın. Burada oyundaki tüm ajanları görebilirsiniz.

Buradaki ajanlar, şu anlık 11 tane ile sınırlı ancak yakın zamanda ”Killjoy” adlı yeni ajan da eklenecek. Ajanlar arasından tarzınıza uygun ve yeteneklerine uyum sağlayabildiğiniz bir ajan seçmelisiniz.

Valorant Ücretsiz Silah Açma

İstediğiniz bir ajanın kontratını ”ETKİNLEŞTİR” butonuna basarak etkinleştirin. Etkinleştirdiğiniz kontratı görüntülemek için ”KONTRATI GÖRÜNTÜLE” butonuna tıklayın.

Kontratı görüntüle dedikten sonra karşımıza 10 aşamalı görev çıkacak. Her karakterde 10 tane aşamayı tamamladıktan sonra 10. aşamasında ücretsiz silah kostümümüze sahip olabiliriz.

Valorant Free Skin

Her karakterin silah kostümü birbirinden farklı. Bu da oyunculara farklı zevkler doğuruyor. Kontratınızı imzalamadan önce bir silah beğenin ve sonradan kontratınızı imzalayın. İmzaladığınız kontratı istediğiniz zaman tekrar ”ajanlar” sekmesine gelerek görüntüleyebilir ve hangi aşamada olduğunuzu kontrol edebilirsiniz.

Ücretsiz Açabileceğiniz Skinler

 • Ragnarok Frenzy
 • Kan Davası Ghost
 • Minnak Tabanca Classic
 • Ateş Püsküren Frenzy
 • Ruh Susturucu Ghost
 • Oyun Bitti Sheriff
 • Sessiz Ghost
 • Barışçıl Sheriff
 • Zehirdiş Shorty
 • Gözetici Sheriff
 • Son Yolculuk Classic

Kontratımı Nasıl 10. Aşamaya Getirebilirim?

Kontratınızı 10. aşamaya getirip ücretsiz silah kostümü(skin) kazanmak için bol bol oyun oynayıp XP kazanmalısınız. Daha da önemlisi size verilen görevleri yapmalısınız. Size verilen görevleri yapmak size daha fazla XP kazandırır ve 10. aşamaya gelmenizi kolaylaştırır.

Yaptığınız görevler ve görevlerdeki konumunuzu oynadığınız her maç sonunda ”skor tablosu” kısmında görüntüleyebilirsiniz. Oynayacağınız diğer oyunlarda bu görevleri dikkate alarak oynarsanız imzaladığınız kontrat aşaması için fazladan XP kazanarak en kısa şekilde silahınıza kavuşabilirsiniz. Valorant ücretsiz skin sahibi olmak işte bu kadar kolay. Bundan sonraki Valorant maceralarınız da bol şans.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir